UNIVERSAL

Për të gjithë ata që duan të luajnë

Kane Dale

News image

NBA Live14

February 17, 2010

News image

Lego Marvel Super He

February 17, 2010

News image

Injustice: Gods Amon

February 17, 2010

News image

Knack

February 17, 2010

Filmat Aktuale

  • 0
  • 1
prev
next
News image

American Hustle (2013)

I denuari Irving Rosenfeld sebashku me te dashuren e tij britanikeSydney Prosser do te detyrohen te punojne per nje agjent abuziv te F.B.I-si quajtur ... Read more

Monday, 21 June 2010

News image

Blue Jasmine (2013)

Nje grua e rendesishme ne shoqerine Nju Jorkeze,me shqetesime te shumta dheprobleme te thellas do te mberrije ne San Francisko per te takuar motren e ... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

Carrie (2013)

Carrie White,nje vajze e turpshme, e perjashtuar nga miqte e saj dhe embrojtur ekstremisht nga nena e saj besimtare do te leshoj te gjithe fuqinee saj... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

Escape Plan (2013)

    Kur nje prej projektuesve me te mire te sistemeve te sigurimit per burgjete futet ne kurth dhe te burgoset ne burgun me te sigurte dhe... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

Jackass Presents: Bad Grandp

86 vjecari Irving Zisman do te ndermari nje udhetim nga Nebraska per ne Karolinen e Veriut vetem per te rikthyer nipin e tij 8 vjecar Billytek babai i... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

Kabhi Khushi Kabhie Gham...

Filmi tregon historine e nje familje te pasur Indiane e cila ka dy djem,njerin te adoptuar, rivalitetin,dashurite dhe problemet ne cift dhe ne marrdhe... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

Krrish 3 (2013)

    Krrish dhe babai i tij shkenctar do te perpiqen te shpetojne boten dhe familjen etyre nga nje njeri i lige i quajtur Kaal i cili kerko... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

Last Vegas

Kater shoke rreth te 60-tave do te marrin nje pushim nga ditet e tyrete zakonshme per te shkuar ne nje feste beqarie ne Las Vegas per shokune tyre te ... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

On The Job

    Filmi eshte inspiruar pas nje skandali te vertet ne Filipine ku teburgosurit dali ne menyre te perkoheshme nga burgu per te punuar si ... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

Rush (2013)

Filmi tregon rivalitetin midis dy kampioneve te Formula 1 ne vitet70 James Hunt dhe Niki Laudas,aksidenti i tmerrshem i ketij te funditdhe riaftesimi ... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

The Body (2012)

Nje detektive do te vihet ne kerkim te trupit te nje vaze te re i cili mungon ne morgun e qytetit.Por misteri nuk eshte vetem ky por cili eshte ne t... Read more

Thursday, 25 February 2010

News image

The Book Thief (2013)

    Teksa eshte perballur me horrorin e Luftes se Dyte Boterore ne Gjermani,vogelushja Liesel do te gjej ngushellim tek vjedhia dhe leximi... Read more

Thursday, 25 February 2010

Artikujt e Rinj

Free Ride (2013)
Free Ride (2013)


The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)


47 Ronin (2013)
47 Ronin (2013)


Blue Is the Warmest Color (2013)
Blue Is the Warmest Color (2013)


Justice League: War (2014)
Justice League: War (2014)


The Returned (2013)
The Returned (2013)


A Case of You (2013)
A Case of You (2013)


The Wrath of Vajra (2013)
The Wrath of Vajra (2013)


Age of Uprising: The Legend of Michael Kohlhaas (2013)
Age of Uprising: The Legend of Michael Kohlhaas (2013)


Omar (2013)
Omar (2013)


At Middleton (2013)
At Middleton (2013)


Bad Country (2014)
Bad Country (2014)


Delivery Man (2013)
Delivery Man (2013)


Police Story 2013 (2013)
Police Story 2013 (2013)


August: Osage County (2013)
August: Osage County (2013)


Adult World (2013)
Adult World (2013)


he Great Beauty (2013)
he Great Beauty (2013)


Penthouse North (2013)
Penthouse North (2013)


Angels in Stardust (2014)
Angels in Stardust (2014)


Kill Your Darlings (2013)
Kill Your Darlings (2013)


Pro Evolution Soccer 2012
Fifa 12
Grand Theft Auto IV
Assassin's Creed Revelations
MEDAL OF HONOR
Call Of Juarez The Cartel
Formula 1 (2011)
Call Of Duty Modern Warfare 3
Need for Speed The Run

 

 

Informacione

No Feed URL specified.
  • Members : 1084
  • Content : 43
  • Content View Hits : 1443162